Офіційний сайт Carter's Inc. в Україні

 

Часті запитання

Чи дійсно це перший офіційний магазин Carter's в Україні?

Безперечно так! Компанія Carter's вперше представляє в Україні свій офіційний онлайн магазин. Підтвердженням цього є титульне доменне ім'я в зоні .UA, що надається лише власникам торгівельної марки (бренду), а також всі необхідні ліцензії на використання торгової марки на території України та ліцензійного контенту (креативів, іміджів та ін.).

Компанія Carter's негативно ставиться до діяльності неліцензованих онлайн майданчиків з продажу своєї продукції в Україні, ставить під сумнів якість та походження товарів, маркованих брендом Carter's на цих майданчиках, та попереджає всіх поціновувачів бренду від купівлі товарів на подібних майданчиках. 

Чи буде відкриття першого офіційного роздрібного магазину Carter's в Україні?

Безперечно так! Компанія Carter's вдячна українським споживачам за щиру любов до брендів корпорації, і має намір протягом 2019-2020 років відкрити перший монобрендовий магазин на території України, із збереженням високих стандартів магазинів Carter's в усьому світі. Слідкуйте за новинами на нашому сайті.

Чи будуть ціни в Україні подібні до цін у США та на порталі CARTERS.COM?

Виходячи з розуміння рекомендованої роздрібної ціни (РРЦ), ціни будуть відповідати таким у США (MSRP Price). Зважаючи на асортимент українського магазину, ми застосовуємо індивідуальні для України (локальні) маркетингові кампанії. Це означає що знижки, розпродажі та акційні пропозиції будуть відрізнятись від таких у США, проте залишаться конкурентними та привабливими для клієнтів. Головне, що ми хочемо надати споживачам в Україні через наш офіційний магазин - гарантовану якість та аутентичність наших товарів, та швидку доставку, що як мінімум у 12 разів швидше (1-4 дні) та в 5-10 разів дешевше (від 40 грн, безкоштовно) замовлення на нашому глобальному порталі carters.com.

Чи є в Україні ліцензовані роздрібні точки продажу оригінальної продукції Carter's?

Наразі декілька відомих та відповідних до нашого аудиту компаній:
1. Мережа дитячих магазинів "Kid's Republic" (kidsrepublic.ua)
2. Мережа дитячих магазинів "Антошка" (antoshka.ua)