Офіційний сайт Carter's Inc. в Україні

 
Carter's

Carter's – є найпопулярнішою американською торговою маркою дитячого одягу. Із покоління в покоління родини довіряють якості та цінності розмаїтого асортименту одягу для немовлят та дітей, подарунків та аксесуарів, які ми виробляємо.

Філософія Carter’s. Ми переконані, що дитинство — це свято, а барвисті принти та симпатичні персонажі, які ми розробляємо, надихають на радість і любов, які приносять в наше життя діти. Все найкраще дітям — продуманий дизайн, якісні матеріали та крій, а також зручні варіанти покупки для батьків. Ми подбаємо про найменші деталі, щоб ви могли приділити більшу увагу тому, що дійсно важливо: порадіти разом зі своїм малюком — насолодитися його обіймами, сміхом і лепетом, що наповнюють наше життя радістю.

OshKosh

OshKosh B'gosh – є одним із найвідоміших світових брендів дитячого одягу.  Відмінними рисами нашого фірмового стилю є джинсові тканини, оптимістична кольорова гама та акцент на деталях. Це одяг, який віддає данину традиціям бренду та йде вперед, ідеально поєднуючи в собі якість, цінність, моду та стиль, який полюбляють діти.
Філософія OshKosh. Маючи за плечима вже 117 років, ми дійшли висновку, що ми ніколи не подорослішаємо. Але ми не проти старості.  Ми проти забуття наших витоків. Ми зберігаємо вірність нашим початковим принципам: виробляти першокласні товари, ставити покупця на перше місце та день у день забезпечувати справжню цінність наших продуктів. У 2005 році компанія «OshKosh B’gosh» приєдналася до сімейства брендів «Carter’s». І «OshKosh B’gosh», і «Carter’s» є двома найстарішими, найбільшими та найвідомішими у світі брендами одягу для немовлят та дітей. За ними стоїть довга і багата історія — міцні зв'язки як в родині та довготривалі стосунки, підкріплені відданістю покупців та історією якості, яка непідвладна часу. Бренд «OshKosh B’gosh» здобув довіру цілих поколінь сімей, і саме цю довіру ми маємо намір продовжити і зміцнити.

Skip Hop

  НЕЗАБАРОМ НА CARTERS.UA 
Skip Hop  – це вироби високої якості, неймовірної функціональності та безпеки, ергономічні та інноваційні, виконані в оригінальному дизайні та доступні за ціною.

Бренд, який був започаткований подружньою парою, батьками, Елен та Майком Діаман. Вони прагнули зробити батьківство легким та веселим.

Наразі під маркою Skip Hop випускають сумки, товари для ігор і розвитку, інтер'єру і ванної кімнати, сну і активного відпочинку, прогулянок і подорожей. У 2017 році Skip Hop приєднався до сімейства брендів Carter’s та продовжує свою роботу у різних куточках світу, представляючи найкращі рішення для щоденного побуту батьків та розвитку дітей..